• bok@h-studio.pl

  • 796 950 398

  • Pon - Pt 10:00 - 18:00 | Sob 10:00 - 14:00

Dlaczego warto nas wybrać?

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Stworzymy dla ciebie: narzędzia do kreowania wizerunku w sieci, identyfikacje wizualne, kompleksowe kampanie reklamowe.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Przejrzysty, nowoczesny, intuicyjny design, najnowsze języki programowania oraz optymalizacja do wymogów Google.

GWARANCJA JAKOŚCI

Czujemy się odpowiedzialni za swoje usługi i produkty dla tego na każdy serwis udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

PEŁNE WSPARCIE

Jako nasz klient nigdy nie pozostaniesz sam. Służymy pomocą oraz doradztwem na każdym etapie współpracy, również pozaprojektowo.

KREATYWNOŚĆ

Mamy głowy pełne pomysłów, wiemy jak podejść do rzeczy. Sprawdzone rozwiązania z pewnością pomogą dostarczyć nowych klientów dla twojego biznesu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy nowy projekt traktujemy indywidualnie, twój biznes jest dla nas unikatowy, stąd takie podejście.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna, przede wszystkim jakość. Tworzymy strony w oparciu o najnowsze dostępne technologię, przy czym stawiamy największy nacisk na estetykę i czytelność witryny.

Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo witryny, elastyczność kontaktu oraz służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie współpracy, nawet poza projektowo. Co w rezultacie przekłada się na bardzo przyjazne, ludzkie stosunki z klientem.

Zespół realizujący projekty

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, stworzeni do tego, czym się zajmują. Są to ludzie, którzy widzą potencjał w swojej pracy i pragną rozwijać się jeszcze bardziej. Nasz zespół to również ludzie pracowici i dokładni, tworzą prace kreatywną, dopasowaną do potrzeby klienta.

Jesteśmy nieszablonowi, tworzymy nowoczesny content, stosując sprawdzone zabiegi sprzedażowe. Wiemy jak podejść do rzeczy, słuchamy, sugerujemy oraz podpowiadamy, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia..

Historia oraz misja h.Studio

Nasza organizacja rozpoczęła aktywną pracę nad projektem "h.Studio" w 2016 roku. Wtedy powstał zamysł komercyjnego kreowania, efektywnego wizerunku w internecie. Przez 2 lata dokładaliśmy wszelkich starań, aby opracować technologię budowania stron internetowych. W tym czasie pracowaliśmy również nad brandingiem w internecie. W skład tego procesu wchodziło: promowanie firm, instytucji oraz organizacji.

Długi czas szukaliśmy sprawdzonych, pewnych rozwiązań do efektywnej promocji w mediach oraz wyszukiwarkach. Po tychże 2 latach prace nad projektem zostały zamknięte, a proces został opracowany. Mogliśmy wiec w pełni wdrożyć ofertę naszej organizacji na rynek. Misja naszej organizacji to przede wszystkim rozwój w sieci. Głównym celem jest również budowa stron: czytelnych, intuicyjnych oraz przyjaznych użytkownikom internetu.

Stawiamy duży nacisk również na kreatywne metody rozpowszechniania technologii internetowej dla użytku komercyjnego. Poprzez kreowanie nowoczesnych rozwiązań sprzedażowych, chcemy budować rozpoznawalność "h.Studio" na rynku IT.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie lub jeśli potrzebują Państwo doradztwa, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź przez formularz kontaktowy.

Napisz do nas

Informacje kontaktowe


  • 791 669 503

  • bok@h-studio.pl


Zaufali nam

dołącz do grona zadowolonych klientów


Opinie naszych klientów

Zobacz, co mówią o nas klienci

W Google średnio nasza ocena wynosi:
5/5 gwiazdek

Na Facebooku średnio nasza ocena wynosi:
5/5 gwiazdek

Ekspresowa wycena:

Informacje Kontaktowe


  • 791 669 503

  • piotrtkaczynski@icloud.com